Przeprowadzki w Polsce

Już ponad 15 lat wykonujemy przeprowadzki mieszkań, domów, firm i biur z Dolnego Śląska (głównie Wrocławia) na teren całego kraju. Planując przeprowadzkę na Dolny Śląsk, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dzięki flocie własnych pojazdów oraz gronie sprawdzonych firm współpracujących z nami od wielu lat, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w rozsądnej cenie i dogodnymi terminami.

Bezpieczne przeprowadzki

Posiadamy pełne ubezpieczenie prowadzonej działalności na terenie Polski i  całej Unii Europejskiej. Doświadczeni pracownicy, szeroka gama materiałów do pakowania oraz nowe samochody przystosowane do transportu mebli, pozwalają na profesjonalną realizację usług. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z referencjami, których otrzymaliśmy bardzo dużo w ostatnich latach.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje przeprowadzka w firmie TransSpeed – wyślij zapytanie, wycenia jest bezpłatna.

Zaufaj profesjonalistom

Realizujemy także transporty okazjonalne na terenie Polski. Jesteśmy w stanie przetransportować pojedynczy mebel w atrakcyjnej cenie.

TransSpeed Przeprowadzki Wrocław

Nowowiejska 3/8, 50-314 Wrocław
Woj. dolnośląskie
NIP: 8981794178 REGON: 021076716
Numer telefonu

O nas

Od 2006 roku świadczymy usługi związanych z transportem oraz przeprowadzkami. Początki naszej działalności wiążą się z powstaniem salonu Agata Meble, w ramach którego działaliśmy. W 2008 roku podjęliśmy współpracę z największą polską firmą zajmującą się przeprowadzkami i transportem, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. TransSpeed Przeprowadzki Wrocław
Copyright © 2023 TransSpeed - Przeprowadzki Wrocław

Strona internetowa: Proformat