Przeprowadzka do Holandii

Przeprowadzka za granicę może być trudnym i stresującym wydarzeniem. Dlatego ważne jest, aby wybrać firmę transportową, która posiada nie tylko doświadczenie, ale także bogate zaplecze techniczne, gwarantujące  przewóz wszelkich przedmiotów w bezpieczny sposób – niezależnie od ich gabarytów.

Firma TransSpeed tworzą doświadczeni kierowcy oraz nowoczesna flota pojazdów transportowych dostosowanych do każdego typu przeprowadzki. Dzięki nam Twoja przeprowadzka do Holandii przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Przeprowadzka do Holandii
Przeprowadzka Holandia Polska
Transport mebli do Holandii
Przeprowadzki do Holandii

Przeprowadzka Polska-Holandia – dlaczego wybrać usługi firmy TransSpeed

Przy wyborze firmy przeprowadzkowej z Polski do Holandii trzeba zwrócić szczególną uwagę na kilka istotnych elementów. Zaliczają się do nich m.in. doświadczenie i zakres oferowanych usług, rodzaje przewożonych materiałów, gwarancja jakości usługi, dostępne formy płatności, ubezpieczenia mienia, czas trwania transportu oraz cena usługi. Dopasowanie wszystkich elementów do własnych oczekiwań i potrzeb pozwoli wybrać najlepszą firmę.

Doświadczenie i zakres oferowanych usług przez TransSpeed

TransSpeed świadczy usługi przeprowadzkowe na najwyższym poziomie już od przeszło 15 lat. Za wyborem naszej firmy przemawia doświadczenie i szeroki zakres oferty.
TransSpeed oferuje klientom indywidualnym i biznesowym usługi profesjonalnych przeprowadzek w obrębie Unii Europejskiej. Przeprowadzki do Holandii są usługą kompleksową – zaczynamy od zabezpieczenia mienia, pakowania, odpowiedniego załadunku, aż po bezpieczny i terminowy transport. Wiemy, że samodzielna przeprowadzka może być stresującym przeżyciem, dlatego staramy się odciążyć naszych klientów, oferując pomoc w jak najszerszym zakresie.

Oferujemy:
  • dostawę niezbędnych materiałów do pakowania, w tym kartonów, taśm klejących, folii bąbelkowej i folii stretch, gąbek i tektury falistej, dla odpowiedniego zabezpieczenia przewożonego towaru
  • usługę magazynowania na terenie Wrocławia dla przeprowadzek zagranicznych
  • zapewnienie odpowiedniej ochrony mienia w transporcie
  • pełne ubezpieczenie dla przeprowadzek zagranicznych w UE, Norwegii i Szwajcarii
Holandia Polska przeprowadzki

Rodzaje przewożonych materiałów przez firmę TransSpeed

Naszą flotę tworzą nowoczesne jednostki przystosowane do przewożenia przedmiotów i mebli wielkogabarytowych oraz o szczególnym znaczeniu. Jesteśmy przygotowani na przewóz wszystkich materiałów bez względu na ich wagę, wielkość czy też wartość pieniężną lub sentymentalną.

Firma transportowa - przeprowadzki do Holandii

Przeprowadzka do Holandii – gwarancja dotycząca jakości usług i ubezpieczenie mienia

Szerokie grono klientów indywidualnych oraz firm, które nam zaufały to dla nas dostateczny dowód na to, że świadczone przez nas usługi są postrzegane jako te najwyższej jakości. Niemniej, chcemy, aby klienci mieli pewność, że powierzone nam mienie zostanie przewiezione w nienaruszonym stanie. Dlatego transport objęty jest pełnym ubezpieczeniem zarówno na terenie Polski, jak i w całej Unii Europejskiej.

Przeprowadzki z Polski do Holandii – dostępne formy płatności

Z myślą o komforcie naszych klientów proponujemy kilka dogodnych metod płatności:
Gotówka [złotówki albo euro]
Przelew bankowy

Ile kosztuje przeprowadzka Niemcy-Polska, Polska-Niemcy? Cennik

Koszty przeprowadzki są określane po dokonaniu wywiadu oraz oględzin. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy ona od:

czasu transportu
warunki ładunku takie jak jego wielkość czy waga
wymagane środki bezpieczeństwa podczas transportu
stopień skomplikowania transportu
(dotyczy to przede wszystkim cennych przedmiotów wielkogabarytowych, których transport powinien być objęty szczególną ochroną – pianina, fortepiany)
miejsce załadunku oraz warunki lokalu, z którego mają zostać wyniesione rzeczy
(winda, piętro, etc.)
ilość wykorzystanych materiałów udostępnianych przez firmę TransSpeed
(folie stretch i bąbelkowe, pudełka kartonowe, etc.)
korzystanie z przestrzeni magazynowej
(okres przechowywania)

Przeprowadzka do Holandii – zorganizuj ją z firmą TransSpeed!

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy TransSpeed. Poznaj opinie klientów, którzy nam zaufali – przejdź do zakładki Referencje. Rozpocznij nowe życie w Holandii, dzięki szybkiej i sprawnej przeprowadzce.

Przekonaj się, że przeprowadzka do Holandii nie musi być skomplikowana i wymagająca. Pakowanie, wynoszenie i transport? Firma TransSpeed zrobi to wszystko za Ciebie. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem

TransSpeed Przeprowadzki Wrocław

Nowowiejska 3/8, 50-314 Wrocław
Woj. dolnośląskie
NIP: 8981794178 REGON: 021076716
Numer telefonu

O nas

Od 2006 roku świadczymy usługi związanych z transportem oraz przeprowadzkami. Początki naszej działalności wiążą się z powstaniem salonu Agata Meble, w ramach którego działaliśmy. W 2008 roku podjęliśmy współpracę z największą polską firmą zajmującą się przeprowadzkami i transportem, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. TransSpeed Przeprowadzki Wrocław
Copyright © 2023 TransSpeed - Przeprowadzki Wrocław

Strona internetowa: Proformat