Przeprowadzki mieszkań Wrocław

Samodzielne zorganizowanie przeprowadzki mieszkania wymaga dużego wkładu i zaangażowania, gdyż jest to spore przedsięwzięcie logistyczne. Aby ułatwić naszym klientom tak czasochłonny proces i zaoszczędzić im stresu związanego z przewożeniem całego dobytku, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań – Wrocław stanowi główny obszar naszej działalności, ale usługę tę świadczymy również w całej Polsce, na terenie Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii.

Przeprowadzki mieszkań Wrocław
Przeprowadzki domów Wrocław
Przewóz mebli Wrocław
Przeprowadzki mieszkań i domów Wrocław

Dysponujemy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrą, nowoczesną i niezawodną flotą pojazdów, a także wypracowanymi od lat skutecznymi rozwiązaniami logistycznymi, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować zlecenia terminowo i bezpiecznie, z pełną odpowiedzialnością za powierzane nam mienie. Przewozimy meble, ubrania, sprzęt AGD i RTV, instrumenty muzyczne, antyki i dzieła sztuki, a także inne elementy wyposażenia mieszkań, zarówno wielkogabarytowe, jak i bardzo delikatne przedmioty (np. szkło czy porcelanę), które podczas transportu wymagają szczególnej ostrożności.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy transportowej z Wrocławia, organizującej przeprowadzki mieszkań, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy bezpłatną wycenę usługi.

Przeprowadzki mieszkań z TransSpeed – jak je organizujemy?

W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów, usługę przeprowadzkową możemy zrealizować jedynie w ramach transportu lub kompleksowo – zapewniając również pakowanie mienia, demontaż mebli czy magazynowanie.

W ramach usługi przeprowadzkowej oferujemy:

pakowanie
stosujemy w tym celu niezbędne materiały: kartony, taśmy klejące, folię stretch i bąbelkową, koce zabezpieczające, gąbki, tekturę falistą
zabezpieczenie mienia podczas transportu
dysponujemy niezbędnym w tym celu sprzętem oraz odpowiednio przygotowaną flotą pojazdów
załadunek i rozładunek towaru
oferujemy usługę załadunku i rozładunku towaru, przy czym kładziemy szczególny nacisk na ochronę powierzonego nam mienia
usługę demontażu i montażu mebli
dysponujemy usługami demontażu i montażu mebli nowych i używanych, ale również antyków czy produktów sklepu IKEA
usługę magazynowania mienia na terenie Wrocławia
w ramach przeprowadzek mieszkań oferujemy także bezpieczne przechowywanie mebli w naszych przestrzeniach magazynowych
pełne ubezpieczenie dla usługi przeprowadzkowej
posiadamy ubezpieczenie działalności ważne na terenie Polski i całej UE
Realizację zlecenia poprzedzamy przygotowaniem dokładnego planu przeprowadzki mieszkania. Sporządzenie harmonogramu działań i ustalenie wszelkich szczegółów z klientem pozwala nam profesjonalnie zorganizować całe przedsięwzięcie, dbając o pełne bezpieczeństwo oraz terminowość usług.

Jeżeli poszukujesz firmy organizującej przeprowadzki mieszkań we Wrocławiu, na terenie Polski i za granicą, zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby zmiana miejsca zamieszkania przebiegła sprawnie, bezpiecznie i bezstresowo.

TransSpeed Przeprowadzki Wrocław

Nowowiejska 3/8, 50-314 Wrocław
Woj. dolnośląskie
NIP: 8981794178 REGON: 021076716
Numer telefonu

O nas

Od 2006 roku świadczymy usługi związanych z transportem oraz przeprowadzkami. Początki naszej działalności wiążą się z powstaniem salonu Agata Meble, w ramach którego działaliśmy. W 2008 roku podjęliśmy współpracę z największą polską firmą zajmującą się przeprowadzkami i transportem, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. TransSpeed Przeprowadzki Wrocław
Copyright © 2023 TransSpeed - Przeprowadzki Wrocław

Strona internetowa: Proformat