Przeprowadzki Niemcy-Polska

Firma TransSpeed specjalizuje się w przeprowadzkach na terenie kraju, jak i transporcie międzynarodowym z Polski do Niemiec czy z Niemiec do Polski. Zapewniamy punktualność, sprawność i bezpieczeństwo usług, wykorzystując odpowiednie materiały zabezpieczające, specjalistyczny sprzęt i odpowiednio przygotowaną i przystosowaną flotę pojazdów. Nad całym procesem czuwa doświadczony zespół kierowców.

Szukasz firmy przeprowadzkowej, która pełni kompleksowe usługi transportu? Zapoznaj się z naszą ofertą! Oferujemy dostarczenie materiałów do pakowania i zabezpieczania, wynoszenie i wnoszenie mienia oraz ładunek i rozładunek przetransportowanych przedmiotów, mebli, etc.

Przeprowadzki Niemcy Polska
Przeprowadzki do Niemiec
Przeprowadzki międzynarodowe do Niemiec
Niemcy przeprowadzki

Przeprowadzki do Niemiec – dlaczego warto skorzystać z usług TransSpeed?

Od 15 lat TransSpeed świadczy usługi przeprowadzkowe na najwyższym poziomie, oferując klientom indywidualnym i biznesowym profesjonalny transport w obrębie Unii Europejskiej – w tym także przeprowadzki Niemcy-Polska oraz Polska-Niemcy.

Przewóz rzeczy do Niemiec to kompleksowe usługi, które obejmują zabezpieczenie mienia, pakowanie, odpowiednie załadowanie i bezpieczny, terminowy transport. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji. Powierzenie nam wszelkich czynności związanych z transportem w znacznym stopniu odciąża usługobiorców, którzy mogą w tym czasie zająć się formalnościami związanymi z wyjazdem za granicę.

Usługi transportowe Polska-Niemcy – co znajdziesz w ofercie?

Nasza oferta obejmuje:

dostawę materiałów do pakowania (kartonów, taśm klejących, folii bąbelkowej i stretch, gąbek do owijania kruchych przedmiotów) w celu odpowiedniego zabezpieczenia przewożonego towaru
usługę magazynowania na terenie miasta Wrocław dla przeprowadzek zagranicznych i krajowych
zapewnienie odpowiedniej ochrony mienia podczas transportu
pełne ubezpieczenie dla przeprowadzek zagranicznych w UE, Norwegii i Szwajcarii
Transport mebli do Niemiec

Przewozy rzeczy z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec – w jakim czasie może zostać zrealizowana usługa?

Staramy się, aby nasze usług były przeprowadzane w możliwie jak najszybszym czasie. Niemniej należy wcześniej ustalić z naszym dyspozytorem, w jakich terminach dostępni są nasi kierowcy oraz flota pojazdów. Zarezerwowanie przeprowadzki Niemcy-Polska z minimum 3-tygodniowym wyprzedzeniem, pozwoli nam na szczegółowe oględziny oraz przygotowanie floty transportowej.

Przeprowadzka Niemcy Polska

Przeprowadzki Niemcy-Polska i z Polski do Niemiec – jak zarezerwować termin?

Aby dokonać rezerwacji, skontaktuj się z nami, korzystając z formularza online dostępnego na naszej stronie, poczty e-maila lub dzwoniąc na podany numer telefonu. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Ile kosztuje przeprowadzka Niemcy-Polska, Polska-Niemcy? Cennik

Koszty przeprowadzki są określane po dokonaniu wywiadu oraz oględzin. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy ona od:

warunków załadunku
wagi, wielkości transportowanych przedmiotów, stopnia skomplikowania transportu
warunków lokalu
do którego zaliczamy klatkę schodową, windę czy możliwość podstawienia samochodu i załadunku jak najbliżej miejsca przeprowadzki
wymaganych środków bezpieczeństwa
ilości udostępnionych materiałów do pakowania
wykorzystania przestrzeni magazynowej do przechowania mienia

Firma przeprowadzkowa TransSpeed – sprawny i bezpieczny transport mebli z Polski do Niemiec

Mieszkasz w Polsce lub Niemczech i planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Usługi transportowe z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec świadczone przez TransSpeed to gwarancja szybkiej i sprawnej przeprowadzki. Zobacz, jak piszą o nas inni – przejdź do zakładki „Referencje”.

Masz więcej pytań? Skorzystaj z formularza online lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer +48696110933

TransSpeed Przeprowadzki Wrocław

Nowowiejska 3/8, 50-314 Wrocław
Woj. dolnośląskie
NIP: 8981794178 REGON: 021076716
Numer telefonu

O nas

Od 2006 roku świadczymy usługi związanych z transportem oraz przeprowadzkami. Początki naszej działalności wiążą się z powstaniem salonu Agata Meble, w ramach którego działaliśmy. W 2008 roku podjęliśmy współpracę z największą polską firmą zajmującą się przeprowadzkami i transportem, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. TransSpeed Przeprowadzki Wrocław
Copyright © 2023 TransSpeed - Przeprowadzki Wrocław

Strona internetowa: Proformat