USŁUGI TRANSPORTOWE

Home / USŁUGI TRANSPORTOWE

Usługi transportowe i przeprowadzkowe Wrocław

Wiemy, jak bardzo wymagające i skomplikowane może być zorganizowanie przeprowadzki na własną rękę. To nie tylko czasochłonne i pracochłonne zadanie, ale również niezwykle stresujący proces, do przygotowania którego niezbędne jest profesjonalne zaplecze logistyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy profesjonalne usługi transportowe, oferując kompleksowe przeprowadzki na terenie Wrocławia, całego kraju oraz za granicą.

 

Usługi przeprowadzkowe Wrocław – co wykonujemy?

W ramach świadczonej usługi przeprowadzki we Wrocławiu oferujemy:

  • bezpłatną wycenę na podstawie indywidualnych wymagań klienta i planowanego zakresu prac;
  • pakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia – stosujemy niezbędne w tym celu materiały pakowe (kartony, taśmę klejącą, folię bąbelkową i folię stretch, gąbki, tekturę falistą), dbamy również o odpowiednie zabezpieczenie towarów podczas przewozu, używając specjalnych koców oraz pasów transportowych;
  • załadunek i rozładunek wszystkich przewożonych w trakcie przeprowadzki przedmiotów;
  • demontaż, montaż, magazynowanie mienia – na życzenie klienta zajmujemy się demontowaniem i montowaniem mebli oraz innych elementów wyposażenia we wskazanym miejscu. W ramach usługi przeprowadzki oferujemy także bezpieczne magazynowanie mienia na terenie Wrocławia;
  • pełne ubezpieczenie dla usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii.

Co wyróżnia naszą firmę?

Organizujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów obsługi oraz stosownych środków ostrożności, zapewniając terminowość zleceń oraz bezpieczeństwo przewożonego mienia. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, profesjonalnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby każda realizowana przez nas przeprowadzka odbyła się sprawnie i bezstresowo.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przeprowadzkowych?

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży transportowej. Usługi przeprowadzkowe świadczymy nie tylko na terenie Wrocławia, ale także w całej Polsce, Unii Europejskiej, Szwajcarii i Norwegii. Przygotowujemy niezbędną dokumentację przewozową, również w ramach “mienia przesiedleńczego”. Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki – począwszy od pakowania mienia i demontażu mebli, poprzez odpowiednie zabezpieczenie towaru do przewozu i bezpieczny transport, a skończywszy na rozlokowaniu w miejscu docelowym. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.